درباره نقش چوب 

با توجه به سرعت پیشرفت در ساخت و سازها در دکورهای مراکز خرید و استفاده کردن از چوب در طراحی داخلی و با توجه به نبود زیر ساخت های تولید صنعتی چوب، مجموعه نقش چوب از سال ۱۳۹۱ با یک تیم ۳ نفره، پا به عرصه طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی گذاشت و پس از ۲سال شروع به تولید قطعات سفارشی نمود.  
با تلاش های بی‌وقفه در سال ۱۳۹۵ شروع به تولید ابزارهای چوبی به صورت طولی و صنعتی نموده از جمله این لوازم شامل: تاج کابینت، قرنیز و ابزارهای قاب بندی، و انواع زهوارها  می باشد.

نقش چوب
فروشگاه نقش چوب

این مجموعه در سال ۱۳۹۶ با توجه به تحریم ها و نیاز داخلی شروع به تولید درب های کابینت و کمد دیواری با چوب بلوط ، چوب راش ، MDFروکش دار و MDF در ابعاد مختلف نمود.
و در سال ۱۳۹۸ با تولید سر ستون، پایه جزیره،ستون های گرد و پایه های مختلف چوبی به صورت صنعتی توانستیم خلع به وجود آمده بین طراحان و معماران و… را از لحاظ سرعت انجام کار و کیفیت تولید با نجاران و منبت کاران صنعتی به حداقل برسانیم.


در سال ۱۴۰۰ با اضافه کردن رنگ کاری درب های کابینت و کمد چوبی و MDF به مجموعه خدمات نقش چوب قسمت عمده ای از نیازهای مشتریان در این زمینه را فراهم کردیم.

 

اهداف نقش چوب

خدا را شاکریم تا با بزرگ‌تر شدن خانواده نقش چوب بتوانیم، در آبادانی ایران بزرگ سهمی داشته باشیم. به همین سبب اهدافی را در نظر گرفته ایم که شامل:

ساخت ابزارهای کاربردی چوبی با کیفیت بالا، برای استفاده راحت تر برای مشتریان

افزایش کیفیت محصولات و قطعات چوبی برای رسیدن به استانداردهای روز دنیا

ارسال مستقیم محصولات به مصرف کننده از طریق نمایندگی های نقش چوب در سراسر ایران و خاورمیانه

صنعتی کردن تولید محصولات برای ظرافت و دقت بیشتر و همچنین استفاده بهینه از چوب

با تولید قطعاتMDF و روکش چوب جلوگیری از قطع گسترده درختان